Yhteystiedot

Mitä haluatkin painaa - me toteutamme sen. Myös sähköisinä ratkaisuina. Pyydä tarjous.

Haluamme jatkuvasti kehittää toimintaamme. Siksi vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyksiin ja otamme vastaan palautetta toiminnastamme.

Myynti

Harri Ainamo

asiakkuuspäällikkö, Vantaa

050 442 2082
harri.ainamo@hameenkp.fi

Kalervo Auvinen

asiakkuuspäällikkö

040 715 2442
kalervo.auvinen@hameenkp.fi

Miika Haavisto

toimitusjohtaja

050 553 0446
miika.haavisto@hameenkp.fi

Merja Hämäläinen

asiakkuuspäällikkö, Vantaa

050 315 3125
merja.hamalainen@hameenkp.fi

Matti Heinämäki

myyntipäällikkö

0500 732 190
matti.heinamaki@hameenkp.fi

Juha-Pekka Jantunen

asiakkuuspäällikkö, Vantaa

040 717 0006
juha-pekka.jantunen@hameenkp.fi

Silja Komulainen

asiakkuuspäällikkö

050 320 9892
silja.komulainen@hameenkp.fi

Matti Lindström

yksikönjohtaja, Vantaa

040 717 0000
matti.lindstrom@hameenkp.fi

Kirsi Ojala

myyntiassistentti

044 266 3522
kirsi.ojala@hameenkp.fi

Marjo Olshin

myyntiassistentti

0400 831 216
marjo.olshin@hameenkp.fi

Leena Puranen

myyntiassistentti

050 359 2427
leena.puranen@hameenkp.fi

Juha Rantanen

asiakkuuspäällikkö

044 305 0633
juha.rantanen@hameenkp.fi

Erkko Säynäväjärvi

myyntipäällikkö

050 361 0485
erkko.saynavajarvi@hameenkp.fi

 

Tuotanto

Jari Kinnunen

työnjohtaja, prepress

0400 524 202
jari.kinnunen@hameenkp.fi

Jussi Lahnajärvi

työnjohtaja, paino ja postitus & logistiikka

040 554 8395
jussi.lahnajarvi@hameenkp.fi

Tomi Lehtinen

kehityspäällikkö

050 361 0203
tomi.lehtinen@hameenkp.fi

Jani Nieminen

työnjohtaja, viimeistely

044 770 6932
jani.nieminen@hameenkp.fi

Sirpa Saarilahti

tuotantoassistentti, logistiikka

050 505 6260
sirpa.saarilahti@hameenkp.fi

Mari Torvinen

tuotannonsuunnittelija

044 770 7162
mari.torvinen@hameenkp.fi

Jyrki Virolainen

viimeistely, logistiikka

045 638 5720
jyrki.virolainen@hameenkp.fi

Jan Woltter

työnjohtaja

040 536 2127
jan.woltter@hameenkp.fi

 

Hallinto

Marianne Hirvonen

talousassistentti

044 770 6929
marianne.hirvonen@hameenkp.fi

Kirsi Lappalainen

talouspäällikkö

040 686 4510
kirsi.lappalainen@hameenkp.fi

Miia Lehtinen

tuotanto- ja hallintojohtaja

0500 804 630
miia.lehtinen@hameenkp.fi

Hannamari Tanskanen

johdon assistentti

044 770 6933
hannamari.tanskanen@hameenkp.fi